×
 • Lajme
 • Lajme

  48 orë ndalim policor për të dyshuarin për sulm seksual

  Insajderi
  09 March 2016 - 20:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia ka arrestuar dhe ka ndaluar për 48 orë të dyshuarin B.M i dyshuar për sulm seksual ndaj një të miture 13 vjeçare në Mitrivicë, ka njoftuar Policia.

  Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, i ka thënë Insajderit se se nuk bëhet fjalë për dhunim por sulm seksual që me Kodin Penal hynë prekja dhe kontakti fizik.

  fshati

  Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes me ftesë të drejtorisë së  shkollës dhe ka arrestuar personin në fjalë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark