×
 • Lajme
 • Lajme

  Mustafa fshin ‘braktisjen e burrave’ nga statusi në Facebook

  Insajderi
  21 February 2016 - 11:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

   

  Kryeministri Isa Mustafa ka modifikuar statusin e publikuar dje. Ka bërë dy ndryshime.  Dje duke iu kundërpërgjigjur peticionit për largimin e Delawie shkruante se ka drojë se mos po e lënë Kosovën “  “disa gra që i kanë kullotë të gjitha fondet e mundshme nga perëndimi, e mos po i braktisin burrat e tyre e po shkojnë në Kore të Veriut (sepse as Kuba nuk i pranon)”.

  Statusi i modifikuar nuk përmban fjalën “gra”, dhe “braktisjen e burrave”. Tash shkruan se frikësohet se mos po e lëshojnë Kosovën “disa që i kanë kullotë të gjitha fondet e mundshme nga perëndimi e mos po e lëshojnë Kosovë e po shkojnë në Kore të Veriut (sepse as Kuba nuk i pranon).

  Versioni i mbrëmshëm:

  Versioni 1

  Versioni i modifikuar:

   

  versioni 2

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark