×
 • Lajme
 • Lajme

  “Grupi i Kumanovës”-sot deklarohen dëshmitarët e prokurorisë

  Insajderi
  23 February 2016 - 09:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në seancën e sotme pritet të japin deklaratat e tyre dëshmitarët e caktuar nga Prokuroria publike, por edhe persona të tjerë. Në dy seancat e kaluara të akuzuarit kanë hedhur poshtë aktakuzën e ngritur duke theksuar se nuk kanë të bëjnë me terrorizëm.

  Për shkak të kësaj seance, Shkupi sërish është i blinduar nga forca të mëdha policore dhe nivel i lartë i sigurisë. Nga ana tjetër, pala mbrojtëse e të akuzuarve ka theksuar se ky rast duhet të shkojë në duart e Prokurorisë Speciale. (Telegrafi.com)

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark