×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  A “fluturoi” Enver Sekiraqa? – Kush po e fsheh të vërtetën për ikjen e tij

  Insajderi
  22 May 2024 - 17:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ditëve të fundit pikëpyetja më e madhe është se ku gjendet Enver Sekiraqa dhe si arriti të largohet nga Kosova. Në këtë pikëpyetje paqartësi të madhe u dhanë edhe reagimet e kundërta mes institucioneve dhe mbrojtjes së Enver Sekiraqa.

  Institucionet thanë se ai është arratisur, derisa avokati Besnik Berisha thotë se kaloi përmes njërës nga pikat kufitare.

  Çka është duke ndodhur me këtë skandal dhe kush është gjyqtari që u pezullua nga puna, Insajderi ju sjell video me të rejat e fundit rreth këtij rasti.

  /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark