×
 • Showbiz
 • Show

  A janë ndarë? Ky veprim zbulon gjithçka për lidhjen e Romeos me Heidin

  Insajderi
  26 May 2024 - 21:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Romeo dhe Heidi nisën një histori të bukur dashurie brenda shtëpisë së BBV, e cila ne urojmë të vijojë edhe jashtë.

  E lidhur me këtë të fundit, çifti u aluduan për një ndarje pasi hoqën njëri tjetrin nga instagrami, por tanimë duket se kanë vendosur t’u mbyllin gojën zërave “të ligë”.

  Ata i kanë bërë sërish follow njëri-tjetrit pas daljes nga formati, duke treguar kështu se historia e tyre vijon.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark