×
Kulturë
Lidhja Shqiptare Evropiane ka hapur ekspozitën e arteve pamore mbarëkombëtare me rastin e 16-vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Ekspozita me titull “Ngjyrat dardane” bëri bashkë artistë nga Shqipëria, Kosova dhe shqiptarë nga Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi.  Ekspozita do të qëndrojë e hapur për vizitorët deri...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark