×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet pasi sulmon nënën, vëllain e kunatën

  Insajderi
  24 February 2016 - 14:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prishtinë një person i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht disa anëtarë të familjes së tij.

  Viktime e sulmit të tij ka qenë nëna, vëllai dhe kunata, të cilëve iu ka shkaktuar lëndime trupore.

  Për shkak të dhunës së ushtruar ndaj tyre, viktimat janë detyruar të kërkojnë tretman mjekësor.

  Sic njofton policia, në vendngjarje është gjetur e më pas sekuestruar një sëpatë.

  I dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

  Ky person është vetëm një nga 26 personat e arrestuar në 24 orët e fundit nga policia, prej të cilëve 21 janë në mbajtje./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark