×
 • Lajme
 • Lajme

  “Ai që ka marrë pare, ia q*** nanën”, degradon gjithçka në studio televizive

  Insajderi
  13 June 2024 - 22:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në emisionin “Politiko” të Kanal 10 ka degraduar gjuha e përdorur. Në debat janë përfshirë gazetari, Arben Ahmeti dhe ish-luftëtari, Gani Geci.

  Akuza e kundër akuza ka pasur mes palëve duke kaluar edhe në ofendime e sharje teksa po diskutonin për Gjykatës Speciale.

  “Ju kur jeni shku tek Hashimi keni marrë pare për me mbrojtë atë “Liria ka Emër”, e keni kallaj me fol cka të doni”, dëgjohet duke i thënë Geci, Ahmetit ndërkohë ky ia kthen “Ti ke marrë pare prej Gjykatës Speciale për me dëshmu pra”.

  ”Ai që ka marrë pare ja qifsha nanën”, shprehet Geci teksa i referohet Ahmetit si “zagar i Thaçit”.

  Panelistët po diskutonin për Gjykatën Speciale, përkatësisht për ish-krerët e luftës që po gjykohen në Hagë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark