×
 • Lajme
 • Lajme

  AKP publikon emrat e uzurpatorëve të pronave

  Insajderi
  15 February 2016 - 16:53
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas kërkesës nga ana e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, Agjencia Kosovare e Privatizimit ka bërë sot publike listën e uzurpatorëve të ndërmarrjeve shoqërore.

  Gjithsej janë 170 prona të uzurpuara, dhe më së shumti uzurpime ka në komunën e Mitrovicës së Veriut me 18 për qind dhe në Prishtinë me 12 për qind.

  Këtu është lista e plotë e pronave të uzurpuara sipas AKP-së./Insajderi

   

   

   

   

   

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark