×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Albasky sjell lajmin e mirë për shqiptarët e Zvicrës

  Insajderi
  12 June 2024 - 16:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompania turistike Albasky me lokacion në Qendër të Prishtinës njofton të gjithë shqiptarët në Zvicër për nisjen e fluturimeve direkte nga Prishtina drejt Zürich dhe Geneva.

  Duke filluar nga data 24 qershor 2024 do të nisin fluturimet direkt Prishtinë – Zürich – Prishtinë, ndërsa në destinacionin Prishtinë – Geneva – Prishtinë fluturimet nisin nga data 3 korrik 2024.

  Me Albasky mund të udhëtoni me çmime ekonomike nga Prishtina për Basel, Zürich, Geneva, Stuttgart, München, Düsseldorg, Hannover, Münster Osnabrück, Nürnberg, Berlin, Memmingen, Hamburg, Ljubljana, Halmstad, Växjö, Luxemburg dhe anasjelltas.

  FALAS pas blerjes së biletës do të keni Check In, çantë dore dhe bagazh 20 kg.

  Si ta rezervoni biletën tuaj?

  Biletën në Albasky mund ta rezervoni duke telefonuar në numrat tanë të telefonit: +49 7621 1559999 (Gjermani), +41 61 5101153 (Zvicër), +383 48 48 84 84 (Kosovë) në Whatsup ose Viber.

  Kontaktet në Facebook, Instagram, TikTok. mund ti rezervoni edhe online duke hapur faqen www.albasky.com, ku mund të caktoni datën e saktë të udhëtimit dhe të bleni biletën tuaj.

  Pagesa e biletës mund të bëhet llogaritë bankare në Gjermani, Zvicër ose Kosovë, në Ria Capital ose në zyrat tona në Qendër të Prishtinës, rruga Rexhep Luci, 35, Prishtinë.

  Të gjitha destinacionet:


  • Basel – Prishtinë
  • Zürich – Prishtinë
  • Geneva – Prishtinë
  • Stuttgart – Prishtinë
  • München – Prishtinë
  • Düsseldorf – Prishtinë
  • Hannover – Prishtinë
  • Münster Osnabrück -Prishtinë
  • Nürnberg – Prishtinë
  • Berlin Brandenburg – Prishtinë
  • Memmingen – Prishtinë
  • Hamburg- Prishtinë
  • Ljubljana – Prishtinë
  • Halmstad-Prishtinë
  • Växjö-Prishtinë
  • Luxemburg-Prishtinë

  Pushimet verore me Albasky

  Me Albasky mund të kaloni pushime fantastike në Shqipëri, Mal të Zi, Greqi, Turqi, Egjipt dhe në të gjitha vendet e tjera.

  Pranoni ofertat sipas kërkesës tuaj në numrat tanë të telefonit: +49 7621 1559999 (Gjermani), +41 61 5101153 (Zvicër), +383 48 48 84 84 (Kosovë) në Whatsup ose Viber.

  Kontaktet në Facebook, Instagram, TikTok.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark