×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  ‘Apetit Group’ i quan të pavërteta raportimet për prejardhjen e mishit

  Insajderi
  03 April 2024 - 12:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Kompania “Apetit Group” ka reaguar lidhur me disa raportime në media për prejardhjen e mishit. Nga kjo kompani i kanë quajtur të pavërteta, duke thënë se ata e rrisin, presin dhe e shesin vetë mishin e viçit.

  Lidhur me këto raportime nga emisioni ‘Stop’ në Shqipëri, nga kjo kompani kanë thënë se përmes asaj storie kanë synuar që të ndalojnë depërtimin e tyre në shtetin fqinj.

  Ata thonë se mohojnë çdo pretendim për sjellje të pahijshme ose keqpërdorim në operacione.

  “Apetit Group” thonë se mbeten të përkushtuar ndaj transparencës, integritetit dhe ofrimit të produkteve të cilësisë më të lartë për klientët.

  Reagimi i plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark