×
 • Lajme
 • Lajme

  Ariu ‘viziton’ Hanin e Elezit

  Insajderi
  21 January 2016 - 14:41

  Një vizitor aspak të rëndomtë e kanë pasur shansin ta kenë banorët e fshatit Krevenik në Hanin e Elezit.

  Dikush nga banorët e ka parë këtë ari duke ecur rrugës ku qarkullojnë vetura dhe këmbësorë dhe e ka fotografuar.

  Duket sikur i ftohti i këtyre ditëve ka bërë që edhe ariu të zhvendoset nga malet, ndoshta në kërkim të ushqimit.

  Shpresojmë që njerëzit të mos jenë ushqimi i tij.

  12571440_10208269164666577_867509613_n

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark