×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohen pasi tentuan të grabisin në furrë të bukës

  Insajderi
  29 February 2016 - 11:41
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të cilat të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të kryejnë një grabitje në një furrë të bukës në Pejë.

  Të arrestuarve u është gjetur një pistoletë me gas të kalibrit 8 mm pa fishekë e cila është konfiskuar nga policia.

  Që të dy, me urdhër të prokurorit, janë dërguar për mbajtje.

  Në raportin e punës në 24 orët e fundit, policia njofton se ka arrestuar 8 persona, prej të cilëve shtatë janë në mbajtje.

  Po ashtu, njofton se janë shënuar 27 aksidente trafiku, por pa fatalitet./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark