×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet pas një serie vjedhjesh në Suharekë

  Insajderi
  22 February 2016 - 10:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrrestuar një të dyshuar i cili dyshohet se ka kryer një seri vjedhjes të rënda në Suharekë dhe në rrethinë.

  Sipas policisë, deri te arrestimi i tij ka ardhur pas një pune intensive të policisë.

  Të arrestuarit i janë gjetur dhe sekuestruar nëntë kompjuterë lap-top, një televizor “plazma” dhe një “mikst” muzikor

  Policia njofton se i dyshuari është dërguar në arrest policor./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark