×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet pasi ngacmonte një femër që nga viti 2014

  Insajderi
  06 February 2016 - 10:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmë Policia e Kosovës ka arrestuar një të mashkull nën dyshimin se që nga viti 2014 ka qenë duke e ngacmuar një femër.

  “Sipas viktimës, i dyshuari që nga viti 2014 e ka ngacmuar në mënyra të ndryshme si përmes kontaktit e po ashtu edhe përmes rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, përkundër dëshirës së saj, njofton policia.

  Personi i dyshuar, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Ky person është vetëm njëri nga 28 të tjerëve të arrestuar në 24 orët e fundit në Kosovë. Siç njofton policia, nga 28 të arrestuarit në këtë periudhë kohore, 13 vazhdojnë të jenë në mbajtje./Inasjderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark