×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet për dhunë ndaj të miturës

  Insajderi
  01 February 2016 - 13:46

  Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull nën dyshimin se ka ushtuar dhunë ndaj një femre të mitur shqiptare, e cila ka nënshtetësi të huaj.  Rasti ka ndodhur në Komunën e Fushë Kosovës.

  Sipas policisë, gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një arme e ftohtë, thikë.

  “Me vendim të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminime mjekësore, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje,” njofton policia./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark