×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet personi që sulmoi policin në Gjakovë

  Insajderi
  16 February 2016 - 09:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarët policor derisa këta të fundit ishin duke i shqiptuar një tiketë trafiku për kundërvajtje, raporton Insajderi.com

  Gjatë arrestimit lëndime të lehta ka pësuar një zyrtar policor si dhe i dyshuari, të cilëve u është ofruar ndihma mjekësore, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

  Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark