×
 • Lajme
 • Lajme

  Avokati i Popullit të Shqipërisë viziton Kosovën

  Insajderi
  07 March 2016 - 10:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Igli Totozani, Avokat i Popullit në Shqipëri do të fillojë të hënën një vizitë në Kosovë.  Totozani pritet që të takojë së pari Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ndërsa më vonë pritet të takohet edhe me homologun e tij nga Kosova, Hilmi Jashari dhe Lirije Kajtazi, kryetare e Komisionit Parlamentar për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore

  Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë, ai pritet që të nënshkruaj një Marrëveshje e Bashkëpunimit me Institucionin e Avokatit të Popullit të Kosovës./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark