×
 • Showbiz
 • Show

  Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Vajza që e shoqëron këngëtarin në koncerte thuhet se është partnerja e tij e re

  Insajderi
  26 May 2024 - 14:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Bes Kallaku para disa muajsh i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj.

  Por në rrjet po qarkullojnë zëra se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

  Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi.

  Sipas fansave dyshja ka nisur një lidhje.

  Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark