14:19 - 04 Shkurt 2020

Veturën që “flet shqip”, tani ju mund ta bëni tuajën me çmimin e një pice.

Dacia Duster është një SUV me të gjitha aspektet më të përsosura teknologjike dhe tani mund ta merrni me çmim të vetëm një pice në ditë.

Dacia që kushton vetëm 4.50 euro në ditë, përfshin:

• 5 vjet garancion
• 1 vjet sigurim KASKO
• 1 servis FALAS
• Interes 5% (ku e keni mundësinë e aprovimit të kredisë në Auto Mita për 20 minuta – pa shku fare në bankë)

Kjo veturë që vjen me ofertën fantastike nga distributori i autorizuar Auto Mita, i ka këto karakteristika të hatashme:

– Motorr 1.6 115kf Benzin,
– Pakoja më e lartë “Prestige”
– Navigacion 7″ me prekje,
– Çelës inteligjent “Hands free”
– Multimedia sistem me ekran 7″,
– Kamerë për parkim,
– Sensorë parkimi prapa
– Sensorë të kendit të vdekur
– Xhamat e errësuar fabrikisht
– Klimë automatike
– Fellne alumini 17″ dhe shumë të tjera.
– Ngjyra metalike sipas gjendjes se stokut.

Përndryshe, ju mund ta vizitoni showroomin e Auto Mita për ta parë këtë veturë më hollësisht apo edhe për ta testuar në vozitje.