×
 • Lajme
 • Kulturë
 • Show / Kulturë

  Botohet libri i ri i Enver Hasanit “Kushtetuta materiale në shkencën juridike dhe si realitet”

  Insajderi
  28 May 2024 - 20:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Profesori Enver Hasani njofton për botimin e librit të tij më të ri “Kushtetuta materiale në shkencën juridike dhe si realitet”.

  “Libri paraqet trajtim shkencor të fenomenit të kushtetutës materiale, nga këndvështrimi historik dhe aktual, me përdorim të metodës krahasuese”, informon Hasani.

  Libri pritet të promovohet ditëve në vijim.

  Postimi i tij i plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark