×
Video

Çka i zvogëlon shanset për një grua që të ngelë shtatzënë? Detaje nga gjinekologia

Insajderi
22 March 2024 - 23:48
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Periudha më e ëmbël për gratë është shtatzënia.

Por ky proces është më i komplikuar sesa në shikim të parë pasi jo gjithmonë tentativat janë të suksesshme.

Në lidhje me komplikimet dhe problemet që zvogëlojnë shanset e të ngelurit shtatzënë mund të dëgjoni nga gjinekologia dr.Blerta Smajli-Vitia.

Intervista e realizuar nga gazetarja, Altiana Zogaj:

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark