×
 • Lajme
 • Lajme

  Dekolteja e ekzagjeruar e Margot Robbie

  Insajderi
  02 March 2016 - 11:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tina Fey mund të jetë protagonistja kryesore e filmit, por Margot Robbie ishte ajo që tërhoqi vëmendjen në premierën në Nju Jork të “Whiskey Tango Foxtrot”.

  Aktorja 25-vjeçare kishte zgjedhur një fustan të zi me një dekolte ekstreme për shfaqjen e parë të filmit ku ka një rol dytësor.

  Filmi tregon historinë e një gazetareje, e interpretuar nga Tina Fey, e cila tregon për punën e saj në Afganistan dhe Pakistan.

  Në këtë film, përveç Tina Fey dhe Margot Robbie, interpretojnë edhe Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Alfred Molina, Christopher Abbott dhe Nicolas Braun.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark