×
 • Lajme
 • Lajme

  Demolohen zyret e LDK-së në 6 komuna

  Insajderi
  28 February 2016 - 12:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Disa zyre të LDK-së në Prishtinë, një në Gjilan, një në Istog, një në Pejë, një zyre në Gjakovë dhe në Mitrovicë janë dëmtuar ne bazë të raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

  Persona të panjohur kanë dëmtuar xhamat e  selive të LDK-së në këto komuna, raporton Insajderi.

  gur

  Sipas komunikatës për media njësitet policore janë duke hetuar rastet.

  Megjthatë ende nuk ka të arrestuar për këto raste./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark