×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputetët ‘lëshojnë’ mjekra (Foto)

  Insajderi
  02 February 2016 - 09:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Trendit global të mbajtjes së mjekrave të gjata i janë bashkuar edhe disa deputetë të Kuvendit të Kosovës, në kohën kur po vazhdon të shtyhet mbajtja e seancave të rregullta të sesionit pranveror.

  Pushimi i tejzgjatur i punës së Kuvendit të Kosovës i ka mundësuar disa deputetëve që të mendojnë më shumë për dukjen e tyre.

  Deputetët Arben Gashi (LDK) dhe Shaip Muja deputet i pavarur, kanë rritur mjekrrat e tyre gjatë kësaj kohe.

  Në disa paraqitje, ata janë dukur më ndryshe nga se si jemi mësuar t’i shohim zakonisht./Insajderi

  SHAIP MUJA me mjeker

  Arben Gashi me mjeker

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark