×
 • Lajme
 • Lajme

  Deputetët opozitarë “përshëndesin” nga gjykata

  Insajderi
  23 February 2016 - 10:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Megjithëse është dërguar i prangosur në Gjykatën Themelorë në Prishtinë, Albin Kurti duket mjaft i relaksuar në pritje të fillimit të gjykimit.

  Së bashku me tre kolegët e tjerë opozitare – Albulena Haxhiu, Faton Topalli, dhe Donika Kadaj-Bujupi, ata kanë bërë një “selfie” brenda sallës së gjykatës duke thënë se janë aty pasi u angazhuan kundër kthimit të Serbisë në Kosovë.

  Fotoja është postuar nga Faton Topalli në llogarinë e tij në Facebook.

  Katër deputetët akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës./Insajderi

   

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  13 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark