×
 • Lajme
 • Lajme

  Dërgohet pa shenja jete dy vjeçari në Spitalin e Gjilanit

  Insajderi
  03 March 2024 - 23:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një fëmijë i moshës 2 vjeçare është dërguar pa shenja jete në spitalin e rajonal të Gjilanit.

  Vdekjen e tij e kanë konstatuar mjekët por akoma nuk dihen rrethanat e vdekjes.

  Sipas informacioneve të para, Sinjali raportoi se fëmija është dërguar në spital nga familjarët, ku edhe është konstatuar vdekja e tij.

  Ajo që dihet deri më tani është se Policia është njoftuar për rastin dhe po ndërmerr veprimet e nevojshme në koordinim me Prokurorin e Shtetit.

  Rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark