×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Destinacioni juaj i modës Stilium organizon eventin e blerjeve në Albi Mall

  Insajderi
  14 May 2024 - 16:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Stilium ka mbledhur influencerët, VIP-të dhe klientët besnik për të përjetuar aventurat e blerjeve këtë të shtunë më 11.05.24, në Albi Mall.

  Bashkë me fillimin e stinës së re, Stilium shfaqi koleksionin e ri, pranverë/verë 2024 me një event të veçantë, Shopping Day.

  Gjatë kësaj mbrëmje të magjishme, pjesëmarrësit ishin të parët që ju mundësua kontakti me trendet e reja të modës, duke u shoqëruar nga një atmosferë e veçantë dhe surpriza të paharrueshme.

   Të pranishmit ndjekën koleksionin e ri duke e përjetuar një përvojë tërësisht të re, të pasuruar me muzikë të bukur dhe një koktej bar tërheqës, ofruar nga partnerët tanë të çmuar: Plantaze, Pallini dhe Tanqueray.

  Përzierja e pijeve të freskëta dhe ëmbëlsirat e shijshme bënë këtë event të jetë edhe më frymëzues për të gjithë të pranishmit.

  Por surprizat nuk mbaruan këtu!

  Klientët u shpërblyen me dhurata ekskluzive dhe oferta të veçanta.

  Për të festuar besnikërinë e tyre, Stiliumi ofroi një zbritje të jashtëzakonshme prej 25% në të gjithë koleksionin e ri gjatë gjithë ditës së eventit.

  Trendet e reja për pranverë/verë 2024 tashmë janë zbuluar, por aventura në botën e modës nuk ka përfunduar ende.

  Vizitoni të gjitha pikat e Stilium për të zbuluar më shumë trende të bukura dhe për të shtuar atë që i mungon garderobës suaj për këtë sezon.

  Shihemi së shpejti për më shumë surpriza dhe ngjarje të këndshme nga Stilium!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark