×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Digjet vetura në “Ulpianë”, zjarrfikës e policë në vendin e ngjarjes

  Insajderi
  26 May 2024 - 20:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në orët e pasdites një automjet ka marrë flakë zjarri në lagjen Ulpiana në kryeqytet.

  Rasti ka ndodhur nën rrethana ende të pasqaruara dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit për shuarjen e zjarrit.

  Nuk raportohet për lëndime apo pasoja në njerëz.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark