×
 • Lajme
 • Lajme

  Djali i Thaçit ndan fotot e babait me presidentë amerikanë: Ja ku ishim, e ku jemi tani

  Insajderi
  30 May 2023 - 21:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit, Hashim Thaçit, ka shpërndarë fotografi të babait të tij bashkë me presidentët amerikanë ndër vite.

  Janë pesë fotografi të Thaçi me presidentin, Clinton, Bush, Obama, Trump si dhe Biden gjatë kohës sa i fundit ishte zëvendës president.

  ”Ja ku ishim, e ku jemi tani”, ka shkruar Endrit Thaçi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark