×
 • Lajme
 • Insajderi

  Djegia e mbi 60 veturave në Deçan, pamje nga momenti kur u përfshinë në flakë

  Insajderi
  07 August 2023 - 11:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mbi 60 vetura të cilat gjendeshin në një auto servis në Gllogjan të Deçan janë djegur gjatë së shtunës.

  Sipas raportimeve, kjo ka ndodhur si shkak i erërave të forta dhe këputjes së telave të rrymës.

  Policia në rajonin e Pejës kanë njoftuar dje se nuk ka pasur ndonjë të lënduar.

  Gazeta Insajderi ka arritur të sigurojë pamje nga djegia e këtyre veturave.

  VIDEO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark