×
 • Lajme
 • Aktuale

  Dy burra e bëjnë për spital një person në Pejë

  Insajderi
  15 June 2024 - 09:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dy persona kanë sulmuar fizikisht një person tjetër në Pejë.

  Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin e Pejës.

  Ndërkaq dy të dyshuari janë arrestuar, dhe janë dërguar në mbajtje.

  “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar  për tretman mjekësor në spitalin e Pejës. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark