×
 • Lajme
 • Lajme

  Dy të arrestuar për marihuanë

  Insajderi
  05 February 2016 - 12:24

  Policia ka arrestuar dy persona në vende të ndryshme në Prishtinë për shkak të posedimit të marihuanës. Njëri në rrugën George Bush në Prishtinë si pasojë e një kontrolli në veturën Golf V. Në ulësen  e veturës është gjetur dhe konfiskuar një sasi me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

  Në rrugën Luan Haradinaj ndërkaq është arrestuar personi tjetër pasi i janë gjetur 8.6 gramë marihuanë. I dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark