×
 • Sport
 • Euro 2024

  E pazakontë! Tifozin e Anglisë e zë gjumi gjatë ndeshjes me Serbinë, u zgjua në 4 të mëngjesit dhe gjeti stadiumin bosh

  Insajderi
  18 June 2024 - 11:55
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kombëtarja e Anglisë debutoi në EURO 2024 më 16 qershor kundër Serbisë dhe fitoi 1-0 me golin e Bellingham.

  Ndoshta një tifoz anglez nga gëzimi i premierës fituese të skuadrës së tij e ka zënë gjumi në stadium dhe kur u zgjua e gjeti bosh! E si mund të ndodhte ndryshe, pasi u zgjua në 4 të mëngjesit!

  Megjithatë, ai nuk e ka humbur ta publikojë këtë moment. Ai ka publikuar një video ku shihet ai vetë dhe stadiumi “Veltins Arena” i cili është i gjithi bosh.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark