×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Ekskluzive: “Dorën në tavolinë edhe me kall…”, Krasniç tregon se si burri i Albulena Haxhiut kërcënoi anëtarët e KQZ’së

  Insajderi
  29 September 2023 - 22:56
  Anëtari i KQZ-së nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi, që është edhe burri i ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, në mbledhjen e 18 shtatorit të këtij viti ka shkaktuar skandal në këtë institucion.
  Për këtë ish antari i KQZ-së për komunitete Rifat Krasniç, i cili u shkarkua disa ditë më parë nga presidentja, Vjosa Osmani, ka rrëfyer eksluzivisht për Insajderin se si ka ndodhur rasti.
  Ai ka thënë se burri i ministres Haxhiu është nervozuar shumë, ka bërtitur dhe kërcënuar antarët e KQZ-së. Për më shumë ndiqni videon në vazhdim:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark