×
 • Biznes
 • Biznes

  Ende s’ka filluar shitjen, BMW X3-shi i ri kapet në foto

  Insajderi
  09 June 2024 - 10:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një BMW X3 i përditësuar pritet më vonë këtë vit. Ndërkohë një fotografi e modelit të ri është publikuar vjedhurazi në internet.

  Fotoja duket se është dalë nga një video e marketingut e krijuar nga prodhuesit e automjeteve.

  BMW i ri pritet të ofrojë opsione motori me katër dhe gjashtë cilindra, ndërkaq do të ofrojë edhe modele hibride ose PHEV.

  iX3 tërësisht elektrik do të lansohet më vonë. Prodhuesi i automjeteve e paralajmëroi SUV-in elektrik në fillim të vitit 2024.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark