×
 • Sport
 • Sport

  Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani të pandalshëm në Rumani, shënojnë dy gola për epërsinë e Rapid Bucurest ndaj FCBS

  Insajderi
  20 April 2024 - 20:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Rapid Bucurest ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj FCBS.

  Golat i shënuan dy sulmuesit kosovar, Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani.

  Krasniqi në minutën e 12’të me asistimin e Rrahmanit e më pas ky i fundit pas katër minutave shënoi edhe gol me asistimin e Petrilas.

  Rezultati aktual 1-2.

  Ja golat:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark