×
 • Sport
 • Sport

  Ertan Demiri merr pozitën e drejtorit sportiv te Gjilani

  Insajderi
  08 June 2024 - 20:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Sport Club Gjilani komunikon angazhimin e Ertan Demirit në pozitën e drejtorit sportiv.

  Demiri emërohet në krye të departamentit sportiv në klubin gjilanas pas përvojave shumëvjeçare në fushën e menaxhimit sportiv, teksa më parë ka ushtruar edhe funksione të larta sportive në Football Club Shkupi dhe Klubin Futbollistin Trepça ’89.

  Karriera e tij e pasur si futbollist është manifestuar edhe në fushën menaxheriale, derisa ka qenë pjesë e transferimeve të shumta në tregun vendor dhe atë ndërkombëtar të futbollit.

  Si një ish-reprezentues dhe agjent i njohur për ndërmjetësimin dhe transferimin e futbollistëve, 45 vjeçari synon të sjell përvojën e tij ndërkombëtare në SC Gjilanin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark