×
 • Biznes
 • Biznes

  Fibula vjen me ofertë speciale për Bajram

  Insajderi
  12 June 2024 - 15:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompania Fibula ka publikuar ofertën speciale për klientët e saj. Antalya është destinacioni i ofertës speciale. Por, çka përfshinë kjo ofertë?

  Këto janë detajet që i ka bërë publike kompania “Fibula”:

  Ofertë super speciale për Bajram. Antalya ❤

  Vetëm me FIBULAAA!

  Ne çmim përfshihet:

  🏨 Hoteli,
  ✈️ Fluturimi direkt për Antalya,
  🚐 Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport,
  📲 Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,
  *Taksat e aeroportit,
  😊 Kënaqësia,
  💯 Garanci.

  Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni 🌹

  SIGURI DHE KUALITET 100%

  Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark