×
 • Sport
 • Sport

  Formacionet zyrtare: Zvicër – Austri, starton veç një shqiptar

  Insajderi
  08 June 2024 - 17:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së fundit miqësore mes dy shteteve, Zvicra dhe Austria.

  Dy trajnerët kanë zbuluar 11-shen startuese për ndeshjen që nis nga ora 18:00.

  Murat Yakin ka vendosur që në këtë ndeshje të startoj me një shqiptar, vetëm kapitenin, Granit Xhakën.

  Kujtojmë që te Zvicra janë edhe dy lojtarë tjetër shqiptarë për në Euro 2024. Bëhet fjalë për Ardon Jasharin dhe Xherdan Shaqirin.

  Formacionet zyrtare:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark