×
 • Biznes
 • Biznes

  Fotografitë që dallojnë dallimet mes iPhone 15 dhe iPhone 16

  Insajderi
  26 May 2024 - 11:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Përdoruesi i rrjeteve sociale Leaker Majin Bu ka publikuar disa fotografi që sipas tij bëjnë dallimet midis iPhone 16 Pro dhe iPhone 15 Pro.

  Siç shihet në fotografitë e shpërndara nga ai, kamerat e iPhone 16 Pro janë më të mëdha sesa të iPhone 15.

  Por, thuhet se telefoni i ri nga Apple do të ketë dy kamera të reja: një 12 megapiksel me zmadhim optik 5x dhe një kamerë ultra të gjerë 48 megapikselë.

  Kjo do ta bëjë atë telefonin me kamerën më të mirë të vitit 2024.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark