×
 • Lajme
 • Lajme

  FSK-ja jep lajmin e dhimbshëm, vdes në vendin e punës nënoficeri Muhamet Beqiri

  Insajderi
  13 June 2024 - 20:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterë i parë Muhamet Ramiz Beqiri, ka vdekur pas një sulmi kardiak.

  Për këtë ka njoftuar FSK-ja nëpërmjet një postimi në Facebook.

  FSK-ja ka shprehur ngushëllime për vdekjen e pjesëtarit të saj.

  “Njoftojmë të gjithë pjesëtarët e FSK-së dhe të Ministrisë së Mbrojtjes, se nga një sulm kardiak ka ndërruar jetë në vendin e tij të punës nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterë i parë Muhamet Ramiz Beqiri Në emër të Komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës i shprehim ngushëllime familjes, shokëve, bashkëluftëtarëve e pjesëtarëve të FSK-së. Ndërsa për ceremoninë e varrimit do të njoftoheni me kohë”, thuhet në ngushëllim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark