×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Gazetarja sulmohet seksualisht gjatë transmetimit direkt

  Insajderi
  05 February 2016 - 16:17

  Gazetarja belge, Esmeralda Labye, ishte duke raportuar në transmetim të drejtpërdrejt nga një qytet i Gjermanisë derisa një person e preku në gjoks.

  Gazetarja ka folur për momentin e tmerrshëm dhe ka thënë se është shokuar nga gjesti i djaloshit gjerman, raporton Express.co.uk

  “Fillimisht ata vetëm po bënin fytyra prapa meje. Pastaj një dorë ra poshtë në gjoksin tim. Unë isha e shokuar”, rrëfehet Labye, raporton Insajderi

  Ajo po ashtu tregon se pothuajse menjëherë pasi e preku në gjoks, djaloshi gjerman i pëshpëriti në vesh duke i thënë “Do të flije me mua sonte?”.

  Policia është në ndjekje të dy personave që janë të përfshirë në këtë ngjarje./Insajderi.com

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark