×
 • Lajme
 • Lajme

  Gjashtë të lënduar rëndë në një aksident në Tetovë

  Insajderi
  20 February 2016 - 10:15

  Gjashtë persona janë lënduar rëndë në një aksident trafiku që ndodhi dje në orët e pasdites të në aksin rrugor Tetovë-Jezhnicë.

  Një nga të lënduarit është një shtetas i Kosovës, M. L, 40 vjec ndërsa nga gjashtë të lënduarit, njëri vazhdon të jetë në gjendje kritike.

  “Në aksident ishin përfshirë tri vetura Jugo me targa të Tetovës e drejtuar nga L.I dyzet vjeç ,një Mercedes me targa të Kosovës e drejtuar nga M.L dyzet vjeç, dhe me një autobus Man e drejtuar nga me targa të Gostivarit e drejtuar nga 58 vjeçar” ka bërë të ditur zëdhënësi për punë të brendshme në Tetovë Marijan Josifovski njofton Tv Globi.

  Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes për ta zbuluar arsyen që ka sjellë deri tek aksidenti./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark