×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Gjatë 24 orëve të fundit katër persona u lënduan në vendin e punës

  Insajderi
  19 May 2023 - 12:12

  Gjatë 24 orëve të fundit, në vendin e punës, në katër raste të ndara, janë lënduar katër persona, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

  Sipas Policisë, dje në Ferziaj është lënduar një femër dhe një burrë të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencën e Ferizajit.

  Edhe dy burra të tjerë janë lënduar në vendin e punës njëri në fshatin Krushev të Dragashit, si dhe tjetri në fshatin Piran të Prizrenit, dy të lënduarit kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

  Ndërkohë, Policia ka bërë të ditur se rastet janë duke u hetuar.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  30 September 2023
  Kosovë
  30 September 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark