×
 • Sport
 • Sport

  Gjithçka e kryer, ky do jetë trajneri i ri i Barcelonës– zyrtarizimi javën tjetër

  Insajderi
  26 May 2024 - 22:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Barcelona do të ketë një trajner gjerman për dy vitet e ardhshme.

  Hansi Flick do të marrë drejtimin e katalonasve, duke e pasuar Xavi Hernandezin, i cili u shkarkua të premten.

  Tani, raportohet se të gjitha dokumentet janë kompletuar dhe nuk ka asnjë pengesë mes palëve.

  Gjithçka do të zyrtarizohet në javën që vjen.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark