×
 • Lajme
 • Lajme

  Grafit i ri: Presidenti i gazit

  Insajderi
  27 February 2016 - 11:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Zgjedhja në situatë të jashtëzakonshme e presidentit të ri të Kosovës ka nxitur reagime edhe përmes grafitëve.

  Një i tillë është parë në qytetin e Pejës, ku shihet një person me maskë kundër gaz lotsjellësit duke e mbajtur një fotografi të Thaçit, duke lënë të nënkuptohet se Thaçi u zgjodh në një ambient gazi dhe maskash.

  Kriza politike e muajve të fundit ka inspiruar grafitë të shumta në këtë qytet por edhe në Prishtinë.  Më herët, cak i grafitëve kanë qenë edhe Presidentja në largim, Atifete Jahjaga dhe Kryeministri Isa Mustafa./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark