×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Gruaja hakmerret për dhunim duke ia prerë penisin vëllait të burrit

  Insajderi
  12 February 2016 - 23:20

  Një 32 vjeçare Indiane i preu penisin vëllait të burrit të saj dhe e mori atë në polici me pretendimin se ai e dhunoi.

  E shoqëruar nga tre fëmijët e saj në qarkun Sidhi, në Indinë qendrore, në stacionin policor ku edhe i tregoj oficerëve për prerjen e penisit, njofton The Times of India, raporton Insajderi.

  Policia u përpoq që të dërgoi mbështetje mjekësore për njeriun, por ai u gjet i vetëvrarë në shtëpi. Trupi i tij thuhet të jetë gjetur i varur në një pemë afër shtëpisë së tij.

  Gruaja kishte jetuar me burrin e vëllait të saj për shkak se burri i saj ka punuar më shumë se 700 kilometra larg shtëpisë, në Nashik, Maharashtra.

  Ajo thuhet se i tha policisë se ajo kishte përdorur një drapër për t’ia prerë penisin vëllait të burrit pasi kjo ishte mënyra e vetme për ta ndaluar atë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  28 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark