×
 • Biznes
 • Biznes

  Së shpejti hapet club-i që do ta ndryshojë jetën e natës në Mitrovicë

  Insajderi
  09 June 2023 - 16:56

  Nuk ndodhin vetëm zhvillime politike. As vetëm lajme për protesta e kriza.

  Në qytetin e Mitrovicës së fundmi një grup investitorësh kanë marrë iniciativën për të bërë diçka që do ta ndryshojë jetën e natës.

  “Alpha club” është clubi me i madh ne Mitrovice, i pari i kësaj natyrë, i cili hapet së shpejti.

  Ka funksionuar që 5 vite si ‘Fabric Club”, kurse tash ky grup te rinjësh e kanë rimodeluar dhe shndërruar në një vend për festa dhe ‘ndeja’ Lokacioni mbetet i njëjtë: Zona Industriale Mitrovicë, por vjen me emrin e ri “Alpha Club”. Krejt çka mbetet, është që të vizitohet për tu argëtuar, pasi që do të hapet së shpejti.


  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark