×
 • Lajme
 • Lajme

  Haradinaj i shmanget pyetjes, nuk tregon se a do të fle në tenda (Video)

  Insajderi
  24 February 2016 - 11:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk ka dhënë përgjigje në pyetjen e gazetarit të gazetës Insajderi kur është pyetur se a do të qëndrojë tërë natën në tendat e vendosura në shesh.

  Haradinaj,  i dorëhequr nga pozita e deputetit, ka injoruar pyetjen. Në vend të përgjigjes ka zgjedhur që të përshëndes gazetarin dhe më pas është drejtuar kah  protestuesit.

  Një formë të tillë të shmangjes së përgjigjeve e ka përdorur shpesh Hashim Thaçi, lideri i PDK-së.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark